914 Rozkład jazdy autobusu 914, kierunek: Pruszowice Przystanek Długołęka - Kościół NŻ Przystanek na życzenie Słupek: 31918001 Ostatnia aktualizacja: 06.04.2024 Zmiany w rozkładachjazdy linii 914 ( 1 zmiana ) Rozwiń informacje o zmianach w rozkładach jazdy linii 914 9 marca – przystanek autobusowy na Gorlickiej będzie miał status „na życzenie” Obowiązuje od 09.03.2024 Program Tramwajowy plan na lata: 2024-2032 14 nowych tras i 3 węzły przesiadkowe Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej - otworzy się w nowej karcie Aktualny rozkład jazdy Od 27.04 zmiana rozkładu Od 29.04 zmiana rozkładu Powrót do wszystkich linii Trasa przejazdu linii numer 914 914 Kierunek: Galeria Dominikańska Pruszowice Przystanek - Galeria Dominikańska Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Galeria Dominikańska Przystanek - Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Urząd Wojewódzki (Muzeum Narodowe) Przystanek - Katedra Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Katedra Przystanek - Ogród Botaniczny Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Ogród Botaniczny Przystanek - Wyszyńskiego Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Wyszyńskiego Przystanek - Damrota Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Damrota Przystanek - Kromera Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera Przystanek - Kromera (Czajkowskiego) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kromera (Czajkowskiego) Przystanek - Grudziądzka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Grudziądzka Przystanek - Brücknera Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Brücknera Przystanek - C.h. Korona Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie C.h. Korona Przystanek - Zielna NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Zielna Przystanek - Psie Pole Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole Przystanek - Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Rondo Lotników Polskich) Przystanek - Psie Pole (Stacja Kolejowa) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Psie Pole (Stacja Kolejowa) Przystanek - Dobroszycka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Dobroszycka Przystanek - Bierutowska 65 NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska 65 Przystanek - Bierutowska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska Przystanek - Bierutowska 75 NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska 75 Przystanek - Bierutowska (Wiadukt) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Bierutowska (Wiadukt) Przystanek - Mirków - Sportowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mirków - Sportowa Przystanek - Mirków - Jagiellońska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Mirków - Jagiellońska Przystanek - Długołęka - Wiejska NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Wiejska Przystanek - Długołęka - Kasztanowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kasztanowa Przystanek - Długołęka - Kościół NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kościół Przystanek - Długołęka - Nowy Urząd NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Nowy Urząd Przystanek - Kamień - Bursztynowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Bursztynowa Przystanek - Kamień - Skrzy. NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Skrzy. Przystanek - Kamień - Diamentowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Diamentowa Przystanek - Kamień - Diamentowa Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Diamentowa Przystanek - Kamień - Skrzy. NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Skrzy. Przystanek - Kamień - Bursztynowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Kamień - Bursztynowa Przystanek - Długołęka - Nowy Urząd NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Nowy Urząd Przystanek - Długołęka - Kościół NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Kościół Przystanek - Długołęka - Broniewskiego (Na Wys. Nr 11) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Broniewskiego (Na Wys. Nr 11) Przystanek - Długołęka - Parkowa/Skrzy. NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Długołęka - Parkowa/Skrzy. Przystanek - Szczodre - Trzebnicka (Na Wys. Nr 3A) NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Trzebnicka (Na Wys. Nr 3A) Przystanek - Szczodre - Trzebnicka NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Trzebnicka Przystanek - Szczodre - Pętla Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Szczodre - Pętla Przystanek - Domaszczyn - Wrocławska Sklep NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Domaszczyn - Wrocławska Sklep Przystanek - Domaszczyn - Kościół Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Domaszczyn - Kościół Przystanek - Domaszczyn - Wrocławska Skrzyżowanie NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Domaszczyn - Wrocławska Skrzyżowanie Przystanek - Domaszczyn - Stawowa NŻ Przystanek na życzenie Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Domaszczyn - Stawowa Przystanek - Pruszowice Sprawdź proponowane przesiadki na inne linie Pruszowice Wydrukuj rozkład linii nr 914 Odjazdy z tego przystanku 924 Stępin - Kościół Galeria Dominikańska 941 Stadion Olimpijski Szczodre - Pętla 941 Sępolno Szczodre - Pętla 941 Pl. Grunwaldzki Szczodre - Pętla Zobacz trasę i czasy przejazdów W dni robocze Rozkład jazdy - W dni robocze Godzina odjazdu22 Odjazd08 minut po godzinie 22 X X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów; Legenda X - kurs do Pruszowic przez Kamień i dalej jako linia 934 do Mulickiej przez Zakrzów * Czas przejazdu podany na rozkładzie jest średnim czasem przejazdu w ciągu dnia. Rzeczywisty czas przejazdu może odbiegać od podanych wartości. Rozwiń legendę Wydrukuj rozkład linii nr 914