Przebieranki i magiczne pudełko w BWA

Warsztaty dla dzieci


Czy ubrania należy zawsze traktować całkiem serio? Czy można ubrać nie tylko siebie, ale także rzeczy z naszego otoczenia? Możesz się przekonać, że w działaniach artystycznych da się nieźle poszaleć z bluzkami, spodniami, rajstopami i swetrami.

Przebieranki

Podczas bezpłatnych warsztatów dla dzieci w wieku 8-12 lat będą tworzone instalacje łączące rzeczy, ludzi i ubrania. Wszystkie niezwykłe kompozycje zostaną uwiecznione podczas sesji zdjęciowej. Kiedy? 5 kwietnia, w sobotę, w godz. 11.00-13.00, w ramach 3D, czyli Dizajn Dla Dzieci – projektu edukacyjno-artystycznego w Galerii Dizajn – BWA Wrocław, ul. Świdnicka 2-4.

Zgłoszenie trzeba wysłać na adres: 3d@bwa.wroc.pl (w tytule wpisując: Przebieranki, a w treści e-maila: imię, nazwisko i wiek dziecka).

Na temat wystawy, której towarzyszą warsztaty, można przeczytać na stronie.


Magiczne Pudełko

sobota, 12 kwietnia 2014, godz. 11.00-13.30, Galeria Szkła i Ceramiki – BWA Wrocław, pl. Kościuszki 9/10

Galeria Szkła i Ceramiki - BWA Wrocław zaprasza dzieci w wieku 9-12 lat do udziału w zajęciach edukacyjnych związanych z wystawą bratysławskiej szkoły szkła pt. Illo, Macho i studenci.
Mało kto o tym wie, że szkło ukrywa bardzo wiele sekretów. Nawet, jeśli jest przezroczyste jak kryształ! Być może udało wam się kiedyś znaleźć zamknięty w szklanej butelce list rozbitka? A może trafiliście przypadkiem na zakopany przez kogoś w ziemi “widoczek”? W magicznym pudełku, za szklaną szybką, można schować każdą tajemnicę. Z płatków kwiatów, skrawków materiału czy wycinków fotografii stworzymy swoje “niebka”, a magiczne pudełko posłuży za przenośną przechowalnię sekretu.
Zapisy:  z.reznik@bwa.wroc.pl

 Zgłoś uwagę