Ruszaj w wymarzoną podróż z Wrocławia – promocyjne ceny

Jeszcze tylko do 10 września można skorzystać z promocyjnych cen na egzotyczne podróże z Air France KLM. Taniej można polecieć do 130 miast na 5 kontynentach a lot można rozpocząć we Wrocławiu.

  • W promocyjnych cenach są bilety m.in na Malediwy. fot.pixabay


Wśród promocji znajdziemy zarówno poszukiwane, turystyczne miejsca, jak też kierunki poza utartym szlakiem i nowe destynacje w siatce Air France KLM. Podróż można rozpocząć z Wrocławia, dzięki połączeniom, które przewoźnik uruchomił w maju tego roku.
Wszystkie loty Air France i KLM odbywają się z przesiadką w Paryżu lub Amsterdamie, o dogodnych porach, w ciągu dnia.

Tańsze bilety możemy kupić do 10 września dokonując rezerwacji przez internet na airfrance.pl lub klm.pl. Ceny promocyjne dotyczą podróży od 1 września, aż do czerwca przyszłego roku. Wzorem lat ubiegłych wyprzedażowych okazji w KLM należy szukać pod hasłem „Dream Deals”, a w Air France jako „Oh La La!”.

Słońce, woda i piasek, także jesienią i zimą

Miłośnicy rajskich plaż, nurkowania i wakacji „na leżaku” znajdą wiele dobrych opcji dla siebie! Warto rozważyć sztandarowe „wypoczynkowe” destynacje w siatce Air France KLM. Tanio polecimy na wyspy: Martynikę (od 1959 PLN*), Gwadelupę (od 1959 PLN*), Mauritius (od 2629 PLN), Bali (od 2549 PLN) i Kubę (od 2289 PLN). W świetnej cenie jest też niezmiennie poszukiwana przez turystów Tajlandia (Bangkok od 1819 PLN), a także Sri Lanka (Colombo od 2409 PLN), Kostaryka (San Jose od 3059 PLN) i Filipiny (Manila od 2079 PLN). Plaże z „wyższej półki” są teraz też bardziej osiągalne, dzięki tańszym lotom np. Hawaje (Honolulu od 2889 PLN*), Malediwy (Male od 2529 PLN) czy Seszele (od 2619 PLN).

Tętniące życiem wielkie metropolie

Większość głównych miast świata można teraz odwiedzić dużo taniej. Nieważne czy podróżujemy w interesach, na zakupy, czy aby poczuć wielkomiejską, często wielokulturową atmosferę – są miasta, które  po prostu trzeba zobaczyć. Polecamy relaks na Copacabanie po nocnym szaleństwie karnawału (Rio de Janeiro od 2379 PLN), spektakl na Broadwayu (Nowy Jork od 1879 PLN*) i kulinarne szaleństwo w Wietnamie (Sajgon od 1909 PLN).

Następnie przejażdżkę najszybszą windą na świecie na niebotyczny drapacz chmur - Taipei 101 (Tajpej od 1819), zakup pamiątkowego kapelusza (Panama City od 2499 PLN) i mecz baseballa na żywo (Chicago od 1879 PLN).

Dawne cywilizacje, odmienne kultury, cuda przyrody

Ponieważ wyprzedaż biletów obejmuje loty do ponad 130 miejsc na całym świecie – każdy znajdzie coś dla siebie, w zależności od tego jak lubi spędzać urlop. Kierunki dalekie i bliskie, znane i te jeszcze mało odkryte. Na miłośników historii, dawnych kultur i zabytków czeka Peru (Lima od 3849 PLN), Indie (Delhi od 1809 PLN), Meksyk (Miasto Meksyk od 3259 PLN), Kolumbia (Cartagena od 3669 PLN) i wiele innych miejsc z długą listą zabytków UNESCO. Natomiast ci, co szukają miejsc z dala od wszelkiej cywilizacji, gdzie można podziwiać naturę w czystej postaci – góry, wulkany, pustynie i dzikie zwierzęta na wolności – też mogą spełnić swoje marzenia! Wyprawa do Amazonii? (Fortaleza od 2399 PLN). Wspinaczka na wulkany Reunion? (Reunion od 2229 PLN). Noc na Atakamie? (Santiago de Chile od 3579 PLN). Zdjęcie ze słynnym baobabem na Madagaskarze (Antananarywa od 2899 PLN). A może trekking wokół Denali? (Alaska – Anchorage od 2899 PLN*).

*cena za przelot tylko z bagażem kabinowym

Zgłoś uwagę