Finał festiwalu PROGRESSteron

Zapraszamy na finał 31. edycji Rozwojowego Festiwalu dla Kobiet PROGRESSteron. Zaplanowane atrakcje odbędą się w ZAJEZDNI Pracowni Projektów Międzykulturowych przy ul. Legnickiej w niedzielę 26 kwietnia o godz. 18.30.

  • festiwal

    fot. organizatorzy


Finał rozpocznie się od występu zespołu Echo, który gra rocka inspirowanego bluesem i funkiem. Własna muzyka i teksty zostaną uzupełnione coverem w rockowym, lecz kameralnym wydaniu. Koncert powinien wprowadzić uczestników w dobry nastrój przed dalszą częścią wieczoru, podsumowującą PROGRESSteron.

Tematem przewodnim wieczoru będzie: „Siła zmiany – jak czerpać to, co najlepsze ze zmian, które przychodzą w naszym życiu”. Cztery trenerki przygotowały na tę okazję miniwarsztaty dotyczące różnych aspektów i kierunków rozwoju osobistego:

Temat 1. „Ty jesteś początkiem do każdego celu”

Poczucie własnej wartości – co wtedy, gdy nie jest tak silne, że możemy się nim wesprzeć? Skąd się bierze? Jak możemy pomóc sobie, jeśli go nam brakuje, gdy zmieniamy swoje życie, realizujemy cele i potrzebujemy siły oraz pewności siebie?

Temat 2. „Świat na obcasach – jak sprawić, by każdy Twój krok podkreślał Twój wdzięk i pewność siebie”

Co możemy zrobić, by każdy nasz krok na każdym etapie naszego życia był jasnym komunikatem – jestem piękna, jestem pewna siebie. Jak pracować z mimiką twarzy, tak by na każdym zdjęciu wyglądać olśniewająco. Dobra zabawa gwarantowana!

Temat 3. „Siła kobiecego perfekcjonizmu”

Okazja do zastanowienia się nad tym, czy perfekcjonizm nam służy, szczególnie w sytuacji zmian w naszym życiu. Idealnie nie zawsze oznacza najlepiej. Jak wykorzystać swoje mocne strony i z odwagą podejmować życiowe wyzwania.

Temat 4. „Bądź świadoma swojego ciała”

Z wiekiem ciało staje się coraz bardziej usztywnione w wyniku doświadczeń życiowych czy zawodowych czynności. Jak odkrywać siebie na nowo poprzez trening skupiony na własnym ciele, prace z oddechem w ruchu i bezruchu, medytację w tańcu.

Podczas finału festiwalu nie zabranie też konkursów, w których do wygrania będą: książki rozwojowe; vouchery na zabiegi kosmetyczne; zestawy kosmetyków

i inne niespodzianki.

Na wydarzenie wstęp wolny – obowiązuje rezerwacja miejsc na

www.dojrzewalnia.pl, zakładka Progressteron Wrocław.

Zgłoś uwagę