Premiera w Instytucie Grotowskiego: Nikt (nie) spotyka Nikogo

Wrocławski Instytut im. Jerzego Grotowskiego zaprasza do obejrzenia spektaklu wg scenariusza i w wykonaniu Aleksandry Kugacz-Semerci i Mertcana Semerci, opartego na dramacie „Nikt nie spotyka nikogo” Petera Asmussena. Premierowe przedstawienia zaplanowano na 8 i 9 lutego br. w sali Teatru Laboratorium.

  • nikt nie spotyka nikogo

    fot. Magdalena Mądra


W spektaklu używane będą języki polski i angielski.

„Nikt (nie) spotyka Nikogo” – w Instytucie Grotowskiego

„Nikt (nie) spotyka Nikogo” – w Instytucie Grotowskiego

Spektakl
Termin od 8 lutego 2019 do 9 lutego 2019

Miejsce Instytut im. Jerzego Grotowskiego we Wrocławiu

Zobacz

O wykonawcach

Aleksandra Kugacz-Semerci ukończyła filozofię na Uniwersytecie Wrocławskim, jest aktorką, performerką. Pracuje w Studiu Matejka. Współtworzy Teatr Studio Czyczkowy.

Uczestniczyła m.in. w programie stażowym Teatru ZAR i w pracy z Anatolijem Wasiljewem w ramach programu Masters in Residence w Instytucie Grotowskiego, gdzie w 2013 r. pokazała premierę swojego autorskiego spektaklu „Wyjścia”, inspirowanego współczesną historią i kulturą Rumunii.

Prowadzi warsztaty teatralne i z emisji głosu z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Mertcan Semerci pochodzi ze Stambułu. Aktor, absolwent Uniwersytetu Bilkent na Wydziale Muzyki, Sztuk Scenicznych i Teatru. Pracował m.in. w narodowych teatrach w Ankarze i w Stambule. Wystąpił w ponad dwudziestu sztukach teatralnych i tanecznych.

Mieszka w Polsce, od 2016 r. na stałe współpracuje ze Studiem Matejka, aktywnie uczestniczy w projektach i warsztatach zespołu. Od 2018 r. pracuje z Teatrem ZAR, występuje w spektaklu „Medee. O przekraczaniu”.Zgłoś uwagę