„Praktykant” [ZAKOŃCZONY]

Już 2 października, w piątek, na ekrany kin wchodzi najnowszy film z udziałem Roberta De Niro pt. „Praktykant”. Z tej okazji Multikino i www.wroclaw.pl mają dla Was konkurs, w którym możecie wygrać atrakcyjne gadżety. 


Robert De Niro w filmie Bena Whittakera, gra 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).

W zamieszczonym poniżej formularzu wyślijcie trzy, Waszym zdaniem najważniejsze filmy w karierze Roberta De Niro. Wśród uczestników konkursu rozlosujemy dwie koszulki z logo filmu i torbę. Wygrywa 5., 10. i 15. osoba, która nadeśle odpowiedzi. Konkurs trwa do piątku, 2 października. W formularzu podajcie także e-maila i numer telefonu. Zwycięzców poinformujemy telefonicznie. Jeżeli nie uda nam się skontaktować z laureatami, nagroda przechodzi na kolejną osobę. Miłej zabawy.

Zgłoś uwagę