IT Automotive Open Day

IT Automotive Open Day – organizatorzy zapraszają specjalistów IT na dzień otwarty poświęcony projektom z branży motoryzacyjnej.

  • Capgemini Software Solution Center

    IT Automotive Open Day


Koncerny samochodowe takie jak BMW, Audi, Daimler, Volkswagen korzystają z ich rozwiązań, a oni projektują, tworzą, testują oraz wdrażają indywidualne oprogramowania dla znanych na całym świecie marek. Capgemini Software Solutions Center, bo o nich mowa, zapraszają na IT Automotive Open Day. Spotkanie rozpocznie się w sobotę, 18 października o godz. 9.30 w biurze Capgemini Software Solutions Center przy ulicy Strzegomskiej 42B.

– Będzie można dowiedzieć się więcej o projektach, poznać bliżej sposób pracy, oprogramowanie, porozmawiać z pracownikami firmy oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami. To kolejne z wydarzeń, które pokazują informatyczny potencjał Wrocławia – informują przedstawiciele Capgemini Software Solutions Center we Wrocławiu.

Liczba miejsc na IT Automotive Open Day jest ograniczona. By wziąć udział należy się zarejestrować. Link do rejestracji: http://www.pl.capgemini-sdm.com/wydarzenia/itautomotive-open-day.html

Program IT Automotive Open Day:

  • godz. 9.30 – 10.00, powitanie oraz prezentacja firmy
  • godz. 10 – 11, IT w projektach Automotive
  • godz. 11 – 13, Giełda Projektów. Prezentacja projektów, które realizujemy dla BMW, Audi, Daimlera, Volkswagena. Konkurs programistyczny. Zabawa na symulatorach jazdy.
  • godz. 13 – 13.15, zakończenie oraz quiz wiedzy zebranej podczas całego dnia.

Wrocławskie Software Solutions Center poszukuje pracowników

CSSC jako centrum rozwoju oprogramowania i usług informatycznych firmy Capgemini specjalizuje się w projektach rozwiązań dla znanych na całym świecie, renomowanych klientów. Obecnie wrocławskie Software Solutions Center zatrudnia ponad 500 specjalistów branży IT i poszukuje pracowników zainteresowanych tworzeniem ciekawych projektów w międzynarodowym środowisku. W zależności od doświadczenia pracownika, oferowane są różne stanowiska pracy. Centrum współpracuje ściśle z niemieckimi oddziałami Capgemini.

CSSC/jrZgłoś uwagę