Sii Wrocław zatrudni programistów

Wrocławski oddział Sii, dostawcy usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce poszukuje programistów.

  • Sii Wrocław

    źródło: Sii Wrocław


Od początku roku firma powiększyła swój zespół o ponad 140 osób. Do marca 2015 roku Sii planuje nawiązać współpracę z kolejnymi, co najmniej 60 inżynierami.

– Poszukujemy programistów Java, .Net i C++. W naszych projektach wykorzystujemy najnowsze trendy i technologie, na przykład korzystamy z C++11/14, co więcej szkolimy naszych pracowników w tym zakresie. Chętnie nawiążemy także współpracę z inżynierami zajmującymi się innymi dziedzinami IT. Praca w Sii przebiega w środowisku międzynarodowym, dlatego bardzo ważna jest dobra znajomość języka angielskiego –  mówi Anna Harmacińska, Kierownik działu HR i Rekrutacji, Sii Wrocław.

Wrocławskiego oddział Sii znajduje się w biurowcu Sky Tower. W Polsce firma ma 8 biur: w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach. Sii zatrudnia ponad 1800 inżynierów, jest czołowym dostawcą usług IT i inżynierii przemysłowej w Polsce. Wspiera klientów w zakresie doradztwa, analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą, integracji i utrzymania systemów oraz inżynierii przemysłowej. Specjaliści Sii realizują projekty dla wiodących firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu.

Źródło: informacja prasowyZgłoś uwagę