Praca dla ekonomistów

„Spotkania z pracodawcą” na Uniwersytecie Ekonomicznym


Studenci i absolwenci kierunków ekonomicznych mają szansę na znalezienie ciekawego zajęcia. Specjalnie z myślą o nich na Uniwersytecie Ekonomicznym 16 października organizowane są Targi Pracy „Spotkania z pracodawcą”.
Przedstawiciele firm doradczych, audytowych, świadczących różne usługi finansowe zaprezentują na targach konkretne oferty dla ekonomistów. Na ciekawe oferty mogą liczyć zwłaszcza młodzi finansiści, księgowi i specjaliści z dziedziny zarządzania.
- Ideą Targów jest umożliwienie studentom i absolwentom zdobycia niezbędnej wiedzy na temat kierunków rozwoju firm z branży finansowej, IT oraz branży produkcyjnej – mówi Jolanta Nowacka, rzeczniczka prasowa Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. - „Spotkania z pracodawcą” dają możliwość bezpośredniego kontaktu świata biznesu ze światem nauki. Są też bogatym źródłem ofert praktyk, staży oraz pracy dla studentów i absolwentów. Nasi studenci mogą zdobywać doświadczenie w takich znanych firmach jak: KGHM Polska Miedź S.A., Whirlpool, Selena i LG Display, Credit Suisse, Bank Zachodni WBK S.A., Getin Noble Bank, ING Bank Śląski, UPS i LKW Walter, IBM, Hewlett Packard czy Sygnity S.A. .
Pracownicy Biura Karier Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przygotowali specjalne katalogi zawierające najważniejsze informacje o pracodawcach, szkoleniach i usługach. Studenci mogą wybierać to co najbardziej ich interesuje i kontaktować się z wybraną firmą.
Targi Pracy „Spotkania z pracodawcą” odbędą się w środę, 16 października 2013r., od godz. 10 do 15, w budynku Biblioteki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu przy ul. Komandorskiej 118. Są one organizowane są przez Biuro Karier UE w ramach projektu "Kuźnia Kadr 4" współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Katarzyna Kunka

Zgłoś uwagę