Ostatni moment na przystąpienie do pozwu zbiorowego

Rzecznik konsumentów informuje, że można jeszcze przystąpić do pozwu zbiorowego przeciwko Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S. A.


"Miejski Rzecznik Konsumentów informuje w imieniu Kancelarii Prawniczej LENGIEWICZ WROŃSKA BEREZOWSKA I WSPÓLNICY Kancelaria Prawnicza s.c. z/s w Warszawie, że w dniu 30 czerwca 2015 r. Sąd Okręgowy w Warszawie zamieścił w Gazecie Wyborczej ogłoszenie o wszczęciu postępowania grupowego o zapłatę przeciwko Generali Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Reprezentantem grupy i powodem w tym postępowaniu jest pan Michał Wałachowski – Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Powiecie Pruszkowskim, który udzielił pełnomocnictwa  do prowadzenia tej sprawy radcom prawnym z kancelarii Lengiewicz Wrońska Berezowska i Wspólnicy. Postępowanie dotyczy zwrotu tak zwanych opłat likwidacyjnych (opłat za wykup) pobranych przez Generali od konsumentów w związku z rozwiązaniem umów ubezpieczenia na życie z ubezpieczeniowym funduszem kapitałowym.

Ostateczny termin na przystąpienie do postępowania zbiorowego przeciwko GENERALI upływa w dniu 30 lipca 2015 r.

Więcej informacji na temat pozwu mogą Państwo znaleźć na  stronie internetowej kancelarii:www.pz.lwb.com.pl lub www.lwb.com.pl.Zgłoś uwagę