Powieść sensacyjna Teodora Parnickiego [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do środy 9 grudnia.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym zakończonych w niedzielę 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy.

Tym razem mamy dla Was prezent od Oficyny Noir sur Blanc – egzemplarz debiutanckiej powieści egzotyczno-sensacyjnej „Trzy minuty po trzeciej” Teodora Parnickiego z 1927 roku! Akcja rozgrywa się w Mandżurii i na Dalekim Wschodzie. W stolicy Mandżurii, Harbinie trwa walka o odzyskanie japońskich dokumentów, które przypadkowo dostały się w ręce sowieckiego wywiadu, a których dotarcie do Moskwy naraziłoby japońskie interesy związane z Koleją Wschodnioindyjską. Do walki ruszają agenci, niczym z historii o Jamesie Bondzie. Nie zabraknie pościgów i wątków romansowych.  

Aby wygrać egzemplarz książki „Trzy minuty po trzeciej” Teodora Parnickiego od Oficyny Noir sur Blanc trzeba do środy 9 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytania:

  1. W swojej karierze Teodor Parnicki był attaché kulturalnym ambasady polskiej (lata 1941-1943). W jakim mieście?  
  2. W jakich latach żył Teodor Parnicki?  

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu.

Zgłoś uwagę