Powieść „Pajęczyna strachu” [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 9 grudnia do 9.00.


Portal wroclaw.pl był patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentowali swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy.

Tym razem mamy dla Was prezent od Wydawnictwa Rebis – 5 egzemplarzy powieści sensacyjnej „Pajęczyna strachu” Ewy Ornackiej i Karoliny Szymczyk-Majchrzak. Bohaterkami są Beata i Ewa, dorywczo pracujące w Berlinie, które przypadkowo stają się świadkami gangsterskiej egzekucji. Jedna z nich zostaje pojmana przez sprawców i uwięziona w domu publicznym kontrolowanym przez mafię. Drugiej udaje się uciec z miejsca zbrodni i wrócić do Polski. Ale to nie koniec.  

Aby wygrać książkę „Pajęczyna strachu” od Wydawnictwa Rebis trzeba do środy 9 grudnia do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na pytanie:

  1. Proszę podać tytuł książki Ewy Ornackiej, jaka ukazała się nakładem Wydawnictwa Rebis.

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę