Kandydaci na radnych na osiedlu Szczepin – okręg wyborczy nr 1
Lp. |
Nazwisko, imię |
Wiek |
Zawód/wykształcenie |
Oznaczenie kandydata |
1. |
BEREŚ MACIEJ |
37 |
SPECJALISTA DS MARKETINGU |
|
2. |
CZAJA PIOTR TOMASZ |
43 |
WYŻSZE |
SERCE SZCZEPINA |
3. |
KAWA MICHAŁ MARIAN |
25 |
WYŻSZE |
SERCE SZCZEPINA |
4. |
KOŚCIUKIEWICZ ADAM ZENON |
35 |
WYŻSZE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
5. |
KRASIŃSKA AGNA MAGDALENA |
52 |
WYŻSZE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
6. |
MARCINÓW TERESA ANNA |
43 |
NAUCZYCIEL AKADEMICKI |
BEZPARTYJNY WROCŁAW |
7. |
MROWIEC JOANNA KAZIMIERA |
27 |
FIZJOTERAPEUTA |
SERCE SZCZEPINA |
8. |
NOWAK DARIUSZ |
42 |
WYŻSZE |
SERCE SZCZEPINA |
9. |
STUDNICZKA FILIP |
28 |
WYŻSZE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
10. |
WARULIK TOMASZ PIOTR |
50 |
WYŻSZE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
11. |
ŻUK ALEKSANDRA DANUTA |
37 |
WYŻSZE |
SERCE SZCZEPINA |
W okręgu wyborczym nr 1 na osiedlu Szczepin we Wrocławiu, nr obwodu 8, mieszkańcy wybiorą 5 radnych. Głosowanie odbędzie się w Sportowej Szkole Podstawowej nr 46, ul. Ścinawska 21.
Okręg wyborczy nr 1 na osiedlu Szczepin obejmuje ulice:
Chojnowska, Długa, Głogowska N 13-53, P 14-30, Głośna, Gnieźnieńska, Inowrocławska P 48-56, 63-65, Kazimierza Michalczyka, Litomska N 3-9, 17, 19, Lubińska P 36-54, 53, 83, Łęczycka, Młodych Techników 17, 47-66, Portowa, Poznańska N 15- 37, Przedmiejska, Słubicka, Starogroblowa, rynek Szczepiński, Szprotawska, Ścinawska, Zachodnia N 1-55, 10, Zgorzelecka, Zielonogórska, Żagańska.
Kandydaci na radnych na osiedlu Szczepin – okręg wyborczy nr 2
Lp. |
Nazwisko Imię |
Wiek |
Zawód/wykształcenie |
Oznaczenie kandydata |
1. |
BOTKOWSKA KATARZYNA |
42 |
TESTER |
SERCE SZCZEPINA |
2. |
GALIK DARIUSZ TADEUSZ |
58 |
WYŻSZE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
3. |
GÓRKIEWICZ AGATA EWA |
52 |
WYŻSZE |
SERCE SZCZEPINA |
4. |
GRZESIAK ROBERT |
31 |
WYŻSZE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
5. |
KLIMA JOANNA BARBARA |
48 |
NAUCZYCIEL |
SERCE SZCZEPINA |
6. |
KOZYRA ANNA KATARZYNA |
45 |
WYŻSZE |
SERCE SZCZEPINA |
7. |
KUJAWSKI PAWEŁ TOMASZ |
32 |
SPORTOWIEC |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
8. |
KURACHOWSKA ANNA RENATA |
48 |
WYŻSZE |
SERCE SZCZEPINA |
9. |
SIEMIEŻ ŁUKASZ KRZYSZTOF |
38 |
AUDYTOR DS.DOSTĘPCZOŚCI |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
10. |
ZIARKO PAWEŁ |
35 |
WYŻSZE |
SERCE SZCZEPINA |
W okręgu wyborczym nr 2 na osiedlu Szczepin we Wrocławiu, nr obwodu 9, mieszkańcy wybiorą 6 radnych. Głosowanie odbędzie się w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 18, ul. Poznańska 26
Okręg wyborczy nr 2 na osiedlu Szczepin obejmuje ulice:
Bolesławiecka, Bolkowska, Głogowska 1-11, Jaworska, Kruszwicka, Legnicka N 33-45B, P 46-48, Litomska 10, 11, N 23-29, P 20-36, Lubińska 1, 5, P 2-30, Poznańska N 1-13, P 14-26, 48-80, Salezjańska, Sołtysia, Stacyjna, Stefana Czarnieckiego, Strzegomska N 3-9, P 2-12, N 47-59, P 36-42N, Śrubowa, Zachodnia 8, P 12-52, Złotoryjska.
Kandydaci na radnych na osiedlu Szczepin – okręg wyborczy nr 3
Lp. |
Nazwisko Imię |
Wiek |
Zawód/wykształcenie |
Oznaczenie kandydata |
1. |
BAJSEROWICZ MAŁGORZATA |
39 |
ŚREDNIE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
2. |
BAJSEROWICZ PIOTR |
41 |
ZAWODOWE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
3. |
JANCZAR MAGDALENA |
40 |
BANKOWIEC |
SERCE SZCZEPINA |
4. |
JEZIORNY JACEK |
46 |
ELEKTROMECHANIK |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
5. |
KOWALCZYK-HUSSEIN ŻANETA |
34 |
ŚREDNIE |
SERCE SZCZEPINA |
6. |
KRAWIECKA-JAWORSKA EWA BEATA |
51 |
LEKARZ |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
7. |
LISOSKA JUSTYNA ANGELIKA |
39 |
WYŻSZE |
SERCE SZCZEPINA |
8. |
MIZERSKA JOANNA AGNIESZKA |
37 |
KSIĘGOWA |
BEZPARTYJNY WROCŁAW |
9. |
PAŹDZIOR MAGDALENA |
46 |
WYŻSZE |
SERCE SZCZEPINA |
10. |
PĘKALSKI SEBASTIAN PIOTR |
31 |
PRZEDSIĘBIORCA |
BEZPARTYJNY WROCŁAW |
11. |
PIONTEK JAN FELIKS |
57 |
ŚREDNIE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
12. |
SZAFRANIEC MAGDALENA DANUTA |
42 |
WYŻSZE |
FORUM LOKATORÓW |
13. |
TADASZAK DOROTA |
51 |
ŚREDNIE |
FORUM LOKATORÓW |
W okręgu wyborczym nr 3 na osiedlu Szczepin we Wrocławiu, nr obwodu 10, mieszkańcy wybiorą 4 radnych. Głosowanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 14, ul. Zachodnia 2.
Okręg wyborczy nr 3 na osiedlu Szczepin obejmuje ulice:
Aleksandra Zelwerowicza, Braniborska, Dobra, Drzewna, Fabryczna 2- 4, 6-8, gen. Władysława Sikorskiego, Góralska, Inowrocławska N 1-39, P 2-4, Jacka Kaczmarskiego, pl. Jana Pawła II 1, 2, Legnicka 17-28, P 30-42, Marchijska, Młodych Techników P 2-14, 7, Nabycińska, pl. Orląt Lwowskich 1-20B, 20F, Podwale 1-25, Robotnicza, Rybacka, Smolecka, Sokolnicza, pl. Solidarności, pl. Strzegomski, Szczepińska, Środkowa, pl. Św. Mikołaja, Trzemeska, Zachodnia 2, 4, Ziemowita.