Kandydaci na radnych na osiedlu Krzyki-Partynice – okręg wyborczy nr 1
Lp. |
Nazwisko, imię |
Wiek |
Zawód/wykształcenie |
Oznaczenie kandydata |
1. |
BIGOS MARIUSZ TOMASZ |
56 |
WYŻSZE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
2. |
CHUDY STANISŁAW GRZEGORZ |
59 |
ARCHITEKT KRAJOBRAZU |
BEZPARTYJNY WROCŁAW |
3. |
CZEKAJ ELŻBIETA |
66 |
WYŻSZE |
|
4. |
GDULA ELŻBIETA HALINA |
73 |
WYŻSZE |
|
5. |
JAGIEŁKA IRENA MARIA |
62 |
MUZYK |
BEZPARTYJNY WROCŁAW |
6. |
KSZTOŃ KINGA KATARZYNA |
32 |
ADMINISTRATOR DS. TECHNICZNYCH |
|
7. |
KUREK MARCIN MACIEJ |
51 |
NAUCZYCIEL AKADEMICKI |
|
8. |
KWAŚNIEWSKI JERZY MAREK |
60 |
INŻYNIER ELEKTRYK |
LOKALSI |
9. |
KWIATKIEWICZ PIOTR MACIEJ |
25 |
WŁASNA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA |
LOKALSI |
W okręgu wyborczym nr 1 nr obwodu 49 na osiedlu Krzyki-Partynice mieszkańcy wybiorą 6 radnych. Głosowanie odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 64, ul. Wojszycka 1.
Okręg wyborczy nr 1 na osiedlu Krzyki-Partynice obejmuje ulice:
Agrestowa N 1-145, P 2-66, Aliancka, Borówczana, Czeremchowa, Czereśniowa, Dereniowa, Gen. Stanisława Maczka, Hippiczna, Husarska, Jagodowa, Kalinowa, Kawalerzystów, Kolarska, Końska, Koszycka, Malinowa, Obrońców Poczty Gdańskiej N 1-19A, Okrężna, Ołtaszyńska, Ożynowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Stajenna, Szwoleżerska, Tarninowa, Tenisowa, Truskawkowa, Turniejowa, Warsztatowa, Wojszycka, Wyścigowa, Zapaśnicza, Zwycięska, Żołnierska.
Kandydaci na radnych na osiedlu Krzyki-Partynice – okręg wyborczy nr 2
Lp. |
Nazwisko, imię |
Wiek |
Zawód/wykształcenie |
Oznaczenie kandydata |
1. |
DADEJ MAREK KRZYSZTOF |
45 |
INŻYNIER |
LOKALSI |
2. |
DĘBSKA-ŁASUT KATARZYNA ANNA |
36 |
WYŻSZE |
LOKALSI |
3. |
DOWNAROWICZ KALINA MARIA |
34 |
KULTUROZNAWCZYNI |
LOKALSI |
4. |
FURTAK-POBROTYN JOANNA MARTA |
49 |
STOMATOLOG |
|
5. |
GĘSIAK-PIĄTKOWSKA KRYSTYNA HALINA |
70 |
NAUCZYCIEL MATEMATYKI |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
6. |
GRUCA PRZEMYSŁAW WITOLD |
32 |
WYŻSZE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
7. |
HABDAS IRENEUSZ |
46 |
ŚREDNIE |
|
8. |
KOCIŃSKI PAWEŁ |
43 |
INFORMATYK |
BEZPARTYJNY WROCŁAW |
9. |
KONOPKA AGNIESZKA |
59 |
ARCHITEKT |
LOKALSI |
10. |
KOZIEŁ BEATA |
30 |
WYŻSZE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
11. |
KURYŁŁO BARTOSZ ADAM |
37 |
GRAFIK |
LOKALSI |
12. |
LESZCZYŃSKI ROBERT ADAM |
45 |
WYŻSZE |
OSIEDLA DLA WROCŁAWIA |
13. |
LIS MARINA |
47 |
PRZEWODNIK MIEJSKI |
LOKALSI |
14. |
ŁATA ARTUR SŁAWOMIR |
32 |
KIEROWNIK DS. ADMINISTRACYJNYCH |
BEZPARTYJNY WROCŁAW |
15. |
NOWAKOWSKI MATEUSZ |
23 |
STUDENT |
LOKALSI |
16. |
OSIŃSKI TOMASZ KRZYSZTOF |
33 |
WYŻSZE |
LOKALSI |
17. |
PISZCZEK MAŁGORZATA ELŻBIETA |
57 |
ARCHITEKTKA KRAJOBRAZU |
LOKALSI |
18. |
SOBOLEWSKI RADOSŁAW JACEK |
42 |
WYŻSZE |
LOKALSI |
19. |
SZYMANOWICZ ŁUKASZ |
36 |
ARCHITEKT |
LOKALSI |
20. |
TKACZYK AGATA ZOFIA |
56 |
PRZEDSIĘBIORCA |
LOKALSI |
21. |
ZIOMEK ŁUKASZ FRANCISZEK |
40 |
ŚREDNIE |
W okręgu wyborczym nr 2 nr obwodu 50 na osiedlu Krzyki-Partynice mieszkańcy wybiorą 15 radnych. Głosowanie odbędzie się w siedzibie Rady Osiedla Krzyki-Partynice, ul. Wiosenna 14.
Okręg wyborczy nr 2 na osiedlu Krzyki-Partynice obejmuje ulice:
Babiego Lata, Braterska, Burzowa, Chłodna, Deszczowa, Gradowa, Halna, Jesienna, Jeździecka, Juliana Tuwima, al. Karkonoska 7-65, Krzycka, ks. Piotra Wawrzyniaka, Letnia, Mariana Rapackiego, Mglista, Partynicka, Pogodna, Polarna, Południowa, Poranna, Powiewna, Przyjaźni, Racławicka P 90-100, Rodzinna, Róży Wiatrów, Sąsiedzka, Siostrzana, Skarbowców, Skrajna, Słotna, Sowia, Stanisława Kusztelana, Szarugi, Szronowa, Upalna, Wichrowa, Wieczorna, Wietrzna, Wiosenna, Wojciecha Korfantego, Zefirowa, Zimowa, Życzliwa.