Porozmawiają o technologiach mobilnych

6 marca w Mleczarni przy ul. Włodkowica

  • fot. www.mleczarniahostel.pl

    fot. www.mleczarniahostel.pl


6 marca we wrocławskim klubie „Mleczarnia” odbędzie się kolejny odcinek spotkań TechCamp, tym razem poświęcony technologiom mobilnym.

Wśród głównych prelegentów znajdą się eksperci z firm Reconti, Cloud Your Car oraz Grupy Unity.

TechCamp to okazja do otwartej dyskusji, wymiany pomysłów czy doświadczeń w gronie ludzi zajmujących się zawodowo lub hobbystycznie technologiami internetowymi. To nieformalne spotkanie ludzi z branży IT, mające na celu integrację i wspieranie ich rozwoju.

Każde kolejne wydarzenie cyklu TechCamp ma inny temat główny, skupiający się na technologiach. Jest on poruszany w kilku prelekcjach, a następnie poddawany dyskusji wśród wszystkich uczestników. Pytania i zagadnienia do rozmów będzie można zgłaszać już w trakcie wystąpień.

TechCamp to także okazja do indywidualnej rozmowy z doradcą zawodowym z Pracuj.pl. Podczas spotkania uczestnicy usłyszą wskazówki dotyczące tego, jak dbać o swoją karierę, jakich kompetencji poszukują pracodawcy, a także będą mogli skonsultować projekt swojego CV.

Wydarzenie jest bezpłatne, ale konieczna jest rejestracja na stronie internetowej: http://techcamp15.evenea.pl/.

Organizatorem wydarzenia jest Akademia Unity wraz z partnerami: Kei.pl, FreshMail, Grupą Unity oraz Pracuj.pl.Zgłoś uwagę