Poranki ze Scooby-Doo w Heliosie Magnolia i Bielany [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 5 kwietnia do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na Poranek ze „Scooby-Doo. Brygada Detektywów. Best of 7” do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na niedzielę 10 kwietnia. Tym razem zaprezentowane zostaną 4 części:

  • Dotknięcie gnoma
  • Bitwa Gigantonautów
  • Tajemne serum
  • Rycząca wściekłość

Cykl Filmowych Poranków ze Scooby-Doo odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca we wszystkich kinach ogólnopolskiej sieci kin Helios, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 4 lat w towarzystwie opiekunów. Każde spotkanie rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Poranek ze Scooby-Doo w Kinie Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba do wtorku 5 kwietnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, ilu członków liczy Brygada Detektywów?

Nagrodę wygra co piąta osoba, która przyślę prawidłową odpowiedź. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę