Poranki ze Scooby-Doo w Heliosie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 12 lutego do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na Poranki ze Scooby-Doo w Heliosie Bielany i Heliosie Magnolia w najbliższą niedzielę 14 lutego. O godzinie 10:30 pokazany zostanie cykl Scooby-Doo! Brygada detektywów – Best of 3, czyli wybrane przez widzów najlepsze odcinki z przygodami dzielnej Brygady – Dziki Ród, Ucieczka z tajemniczego dworu, Pieśń syreny, Płaczący Klaun.

Walentynki ze Scooby-Doo w Heliosie

Walentynki ze Scooby-Doo w Heliosie

Animacja / Familijny
Termin od 14 lutego 2016 do 14 lutego 2016

Miejsce Helios Magnolia Park

Zobacz

Aby wygrać podwójne zaproszenia na film Poranek ze Scooby-Doo w Kinie Helios Magnolia i Helios Bielany trzeba do piątku 12 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto jest opiekunem psa Scooby-Doo?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.Zgłoś uwagę