Poradnik "Bądź chic!" od Wydawnictwa Literackiego [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 18 listopada do 9.00.


Portal wroclaw.pl jest patronem medialnym 24. Wrocławskich Targów Dobrych Książek. Proponujemy Wam konkursy, w których nagrodami są książki wydawców, którzy zaprezentują swoją ofertę w ramach trwającej cztery dni imprezy (3-6 grudnia).

Tym razem mamy dla Was książkę „Bądź chic! Tajemnice kobiecej garderoby” Émilie Albertini i Anne Humbert z rysunkami Stéphanie Rousseau od Wydawnictwa Literackiego, poradnik dwóch dziennikarek francuskich zajmujących się od lat tematyką mody. Z ich bogato ilustrowanej (w stylu słynnych czasopism francuskich) książki czytelniczki dowiedzą się, jak dobrać strój do sylwetki, , dobrze połączyć kolory, przerobić ubrania i być stylową. Jak mawiała Coco Chanel „Moda przemija, styl nigdy”, do której to maksymy przekonują autorki „Bądź chic!”.

Aby wygrać egzemplarz książki od Wydawnictwa Literackiego trzeba do środy 18 listopada do godz. 9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiadając na 2 pytania:

1)    W jakim filmie Audrey Hepburn nosi słynną małą czarną?

2)    Jak nazywa się pojemna damska torba, którą słynna francuska firma stworzyła specjalnie dla jednej z angielskich aktorek o imieniu Jane (od lat mieszkającej w Paryżu)?

Decyduje kolejność nadsyłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę