Sprawdź, gdzie w ferie w czwartek zabrać dziecko

Historia nie musi być nudna – przekonują organizatorzy zajęć dla dzieci i młodzieży. Podczas ferii jest wiele okazji, by poznać pasjonującą przeszłość miasta i jego mieszkańców.


Wystawa makiet kolejowych czyli Kolejkowo

260 mkw. powierzchni makiety, 430 m torowiska, 15 lokomotyw, 60 wagonów, 162 budynki, w tym miniatury autentycznych budowli Dolnego Śląska i Wrocławia, 1600 figurek ludzi i zwierząt, mosty, tunele, akweny wodne.

Wystawę można oglądać od 10 do 18, bilety ulgowe kosztują 15 a normalne 19 zł.

Poznaj tajemnice „Panoramy Racławickiej”

„Ferie z Panoramą” to okazja na poznanie tajemnic najoryginalniejszego obrazu w zbiorach Muzeum Narodowego we Wrocławiu. „Panorama Racławicka” to żelazny punkt wycieczek odwiedzających stolicę Dolnego Śląska. Dzieło Styki i Kossaka intryguje przede wszystkim formą.

Chętni powinni się wcześniej zarejestrować pod nr. tel. 71 344 23 44.

Ferie z Panoramą

Ferie z Panoramą

Wykład / Dla dzieci
Termin od 16 lutego 2017 do 23 lutego 2017

Miejsce Panorama Racławicka

Zobacz

Miraże we Wrocławskim Teatrze Lalek

MIRAŻE. Baśnie Ludów Wschodu to spektakl dla dzieci 6+ w reżyserii Eweliny Marciniak. Na fabułę MIRAŻY składa się wiele historii, zarówno miejskich, jak i pustynnych, skupionych wokół centralnej opowieści o niemożliwej miłości królewny Budur i królewicza Kamara

Przedstawienie połączone jest z warsztatami scenicznymi, bilety kosztują 30 zł n. / 25 zł ul.

MIRAŻE. Baśnie Ludów Wschodu

MIRAŻE. Baśnie Ludów Wschodu

Spektakl / Inne / Dla dzieci
Termin od 16 lutego 2017 do 21 lutego 2017

Miejsce Wrocławski Teatr Lalek

Zobacz

Kreatywnie w Empiku

Ferie z Empikiem pomogą najmłodszym choć na chwilę stać się prawdziwymi artystami. Podczas zimowych warsztatów będą mieli okazję poznać tajniki decoupage oraz własnoręcznie wykonać karnawałową maskę. W czwartek, 16 lutego, w empiku Renoma warsztaty Zwierzaki filcaki (g. 10-12).

Z różnokolorowego filcu w łatwy sposób będzie można wykonać broszki w kształcie zwierząt, które znakomicie sprawdzą się jako sympatyczne prezenty dla najbliższych. O tym jakie zwierzę powstanie, decydować będzie jedynie wyobraźnia ich twórców (wiek 5+).

Zobacz stadion z piłkarzami WKS Śląsk Wrocław

16, 17 i 18 lutego zwiedzanie z piłkarzami Śląska Wrocław, Orłem Ślązakiem oraz pierwsze w historii Stadionu zwiedzanie obiektu w dniu meczowym.

Zwiedzanie Stadionu z piłkarzami WKS Śląsk Wrocław

Zwiedzanie Stadionu z piłkarzami WKS Śląsk Wrocław

W plenerze / Dla dzieci / Spacery i wycieczki / Dla wszystkich
Termin 16 lutego 2017 12:30

Miejsce Stadion Wrocław

Zobacz
Zgłoś uwagę