Pomajsterkuj z blogerkami [ZAKOŃCZONY]

Dwie znane majsterkowiczki z bloga „Pani to potrafi” otwierają pracownię dla wszystkich wrocławian. To pierwsze takie miejsce w mieście. Tu własnoręcznie przerobisz stare meble lub zrealizujesz oryginalne pomysły. Pracownia zapewnia komplet narzędzi i know-how. Weź udział w konkursie. Do wygrania są dwa podwójne zaproszenia na oficjalne otwarcie pracowni 8 listopada o godz. 12.00.


Pracownię „Pani to potrafi” otwierają wrocławianki Anna Drozd i Beata Łańcuchowska, znane w całej Polsce majsterkowiczki i autorki bloga pod tą samą nazwą. Są specjalistkami od metamorfozy wnętrz i szeroko rozumianego DIY, czyli trendu „zrób to sam”.

Przerabiamy, projektujemy, przycinamy, wiercimy, mocujemy i malujemy. Majsterkowanie zawsze sprawiało nam mnóstwo frajdy. Na naszym blogu udowadniamy, że kobiety doskonale odnajdują się w świecie narzędzi i materiałów. Jeśli dodamy do tego szczyptę kreatywności, to możemy własnoręcznie zrobić piękne rzeczy – opowiada Anna Drozd.    

Zrobiły m.in. lampę z betonu, pokazywały, jak wykonać efektowną mozaikę na panelach podłogowych lub jak ze starej szafy z MDF zrobić mebel elegancki i pasujący do stylu wnętrza. Ich pomysły i realizacje okazały się inspirujące. Blog ruszył dopiero przed rokiem, a  majsterkowiczki zrobiły furorę w mediach i zdobyły już tysiące fanów.

Dlatego teraz wchodzimy z naszym pomysłem do realu. W pracowni będzie można pomajsterkować z nami, a także zrobić coś samodzielnie pod okiem fachowców, których będziemy zapraszać – mówi Beata Łańcuchowska.  

Pracownia „Pani to potrafi” znajduje się przy ul. Krakowskiej 56-62 i jest pierwszym miejscem tego rodzaju w mieście. Ułatwi wrocławianom realizację idei „zrób to sam”. Dla wszystkich pasjonatów majsterkowania oraz dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z DIY. Jest wyposażona w komplet narzędzi i elektronarzędzi, udostępnia również know-how (jedyny koszt związany jest z materiałami). Pracownia będzie organizowała bezpłatne warsztaty i kursy dla wszystkich zainteresowanych, w tym także dla dzieci i młodzieży.

Otwarcie pracowni zaplanowano we wtorek, 8 listopada, o godz. 12.00. Uczestnicy będą robić m.in. karmniki dla ptaków oraz różnego rodzaju dekoracje.

Jak grać?

Wystarczy odpowiedzieć na pytanie: Co po angielsku oznacza skrót DIY? Odpowiedź należy wpisać w formularz konkursowy, podać swoje imię, nazwisko oraz telefon. Wygrywa 2 i 5 osoba, która prawidłowo odpowie na pytanie.

Konkurs trwa do poniedziałku, 7 listopada, do godz. 10.00.Zgłoś uwagę