PolskiBus: pojedziemy z Wrocławia do Budapesztu

PolskiBus.com wprowadza nowe połączenie do Budapesztu z Wrocławia Katowic oraz Krakowa. Bilety można rezerwować już teraz a pierwsze kursy ruszają już od 24 czerwca 2016 r.


Z myślą o zbliżających się wakacjach PolskiBus.com przygotował kolejne połączenie dla pasażerów. Już od 24 czerwca mieszkańcy Wrocławia i Katowic będą mogli podróżować do jednej z najpopularniejszych stolic Europy – Budapesztu. Dzięki nowej propozycji podróżujący z Krakowa będą mieć do dyspozycji łącznie 3 kursy dziennie. - Zachęcamy do zaplanowania swojej niezapomnianej wycieczki już teraz by wspólnie z rodziną lub przyjaciółmi podziwiać uroki tego pięknego węgierskiego miasta – czytamy w komunikacie PolskiegoBusa.
Warto pamiętać że dokonując rezerwacji z odpowiednim wyprzedzeniem pasażerowie mają możliwość zakupu biletów w najbardziej atrakcyjnych cenach zaczynających się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

Wprowadzenie Budapesztu do siatki połączeń z Krakowa okazało się niesamowitym sukcesem a popularność podróży do tego miasta przerosła oczekiwania przewoźnika.
 - Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę zapytań o dodatkowe kursy do Budapesztu dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pasażerów spełniliśmy ich prośby. To doskonała wiadomość dla mieszkańców Wrocławia i Katowic którzy otrzymują możliwość komfortowych podróży do malowniczej stolicy Węgier. To także niespodzianka dla mieszkańców Krakowa którzy do wyboru mają już aż 3 kursy dziennie. – powiedział Piotr Pogonowski Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.

Pasażerowie z Wrocławia i Katowic podróżujący do Budapesztu będą mieli do dyspozycji 1 kurs dziennie w obie strony. W ramach przedłużonej linii P14 wyjazd z Wrocławia w kierunku Budapesztu będzie realizowany o godz. 05:35 z Dworca Polbus – PKS. Kolejnym przystankiem na trasie będą Katowice z których odjazd z Dworca PKS odbędzie się o godz. 07:55. Dzięki naszej nowej ofercie mieszkańcy Krakowa zyskują 3 kurs który będzie realizowany z Przystanku MDA w Krakowie o godz. 09:20. Przyjazd do Budapesztu planowany jest na godz. 16:20. Odjazd z dworca Kelenföld vasútállomás w Budapeszcie w kierunku Wrocławia będzie się odbywał o godz. 17:20 

Szczegółowy rozkład można znaleźć na stronie polskibus.com.

Pasażerowie podróżujący najwyższej jakości autokarami PolskiBus.com mają do dyspozycji bezpłatne Wi-Fi wygodne odchylane i rozsuwane skórzane fotele wyposażone w pasy bezpieczeństwa gniazdka elektryczne klimatyzację toaletę oraz możliwość zabrania wózka inwalidzkiego. 

PolskiBus.com oferuje podróże na 20 trasach do 34 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Ełku, Katowic, Kielc,  Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Łomży, Tarnobrzegu, Elbląga, Siedlec, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje 7 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Brno, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. 

Zgłoś uwagę