PolskiBus – tanie bilety z Wrocławia do Warszawy

PolskiBus wyprzedaje w atrakcyjnych cenach bilety na trasie Wrocław-Warszawa. Miejsce w autokarze można zarezerwować nawet za 15 zł (są w tym wszytskie opłaty). Promocja ruszyła od dzisiaj a bilety można rezerwować do końca miesiąca. Przewoźnik akcję nazwał „Zimowy Cenorozbijacz”.


PolskiBus startuje dzisiaj z promocją cenową. Wszystkie bilety na trasie Wrocław-Warszawa sprzedaje za maksimum 20 zł (łącznie z kosztami rezerwacji). Miejsca można już zamawiać, warunkiem jest dokonanie rezerwacji do końca stycznia. Tanie bilety obowiązują natomiast na kursach od 7 stycznia do 26 marca 2015.

 - Wystarczy wejść na naszą stronę www.polskibus.com, dokonać wyboru podróży do jednego z miast, które Zimowy Cenorozbijacz objął swoją promocją i za maksymalnie 20 zł lub mniej (włącznie z opłatą rezerwacyjną) zakupić bilet. To bardzo proste – zachęca Grażyna Fałdyga-Król, dyrektor handlowy PolskiBus.com.

Przypomnijmy, że PolskiBus na trasie Wrocław-Warszawa jeździ 17 razy dziennie. Pasażerowie mogą liczyć na Wi-fi oraz bezpłatny poczęstunek.

Sprawdź jak PolskiBus wypada w praktyce i w porównaniu z konkurencją: Wrocław-Warszawa: Pendolino, Ryanair, PolskiBus, czy samochód? TEST

Zgłoś uwagę