Majowy Poligon Kabaretowy

Kolejna edycja najśmieszniejszej imprezy w mieście, czyli Poligon Kabaretowy w majowej odsłonie, już w najbliższy piątek, 15 maja o godz. 20.00 w klubie Firlej. Mamy dla was podwójne zaproszenie.


Przed weekendowym wypadem na piknikowe szaleństwa warto zaszczepić sobie dawkę naprawdę dobrego humoru. Okazja nadarza się już w piątek, 15 maja, podczas Poligonu Kabaretowego. Na tamtejszym „grillowym ruszcie” znajdą się świeże kabaretowe kawałki, smakowicie zaserwowane przez: Chyba, Dabz, Tiruriru oraz Sekcję Muzyczną Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn z Olą. Całość zaprawi ostra konferansjerka Piotra „Gumy” Gumulca. Jak będzie smakowała porcja skeczów i piosenek – oceni jak zawsze wyłonione z publiczności jury. Tradycyjnie, na koniec, najlepszy kąsek – czyli Skecz Jednej Nocy, w którego obsadzie znajdą się wszyscy artyści występujący tego wieczoru w Firleju, a który powstaje w noc poprzedzającą Poligon.

Majowy Poligon Kabaretowy, klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56,15 maja (piątek), godz. 20.00, bilety: 25/30 zł do kupienia  tutaj.

Ten, kto jako pierwszy 12 maja, we wtorek, o godz. 12.00, dodzwoni się pod nr 71 776 71 39 i poda hasło: „Grill na Poligonie”, otrzyma od naszej redakcji podwójne zaproszenie na kabaretową ucztę do klubu Firlej. Zapraszamy do zabawy!


Zaproszenie trafiło do p. Lili. Wszystkim dziękujemy za udział w naszym minikonkursie.


Zgłoś uwagę