Policja zatrzymała nożownika z Jedności Narodowej

Policja dziś, 20 września, tuż przy moście Trzebnickim zatrzymała prawdopodobnego sprawcę napadu na 59-letnią kobietę, którą napastnik wielokrotnie ranił nożem. 

  • Policjanci poszukują tego mężczyzny, mogącego mieć związek z napadem - zdjęcie z monitoringu


Do makabrycznego zdarzenia doszło 17 września, przed godziną 17.00 na terenie dzielnicy Śródmieście, dokładnie u zbiegu ulic Jedności Narodowej a Ignacego Daszyńskiego. Sprawca wtargnął do sklepu z warzywami i zaatakował pracującą tam kobietę.

Prowadząc działania funkcjonariusze zabezpieczyli materiały dowodowe, w tym m.in. zdjęcia z monitoringu, na których widoczna jest sylwetka mężczyzny mogącego mieć związek z tym przestępstwem.

Te pomogły im w schwytaniu prawdopodobnego sprawcy. Dziś, 20 września, w okolicach mostu Trzebnickiego kilku policjantów zatrzymało przebywającego na wałach mężczyznę, który wyglądem odpowiadał rysopisowi. Czekamy na dalszy rozwój sprawy.

Biorąc pod uwagę charakter sprawy policjanci nadal proszą wszystkie osoby, które mają dodatkowe informacje mogące wpłynąć na przebieg sprawy, o kontakt z policją pod numerem telefonu 601 816 691, 112 lub 997.

Zgłoś uwagę