Do Wrocławia przyjadą specjaliści IT z całego świata

Budowa efektywnych relacji pomiędzy specjalistami z branży IT to cel międzynarodowego wydarzenia Poland Broker Meeting, które odbędzie się we wrześniu tego roku we Wrocławiu.

  • Do Wrocławia przyjadą specjaliści IT z całego świata

    Do Wrocławia przyjadą specjaliści IT z całego świata, fot. organizatorzy


Podczas konferencji zaplanowano ponad 30 formalnych spotkań biznesowych oraz liczne towarzyszące rozmowy kuluarowe, które mają być dla specjalistów z sektora IT szansą na zdobycie cennych kontaktów oraz pogłębienie dotychczasowej współpracy. Uczestnicy będą mieli szansę zarówno efektywnie spędzić czas, jak i rozbudować swoją sieć kontaktów.

Według organizatorów Poland Broker Meeting, wydarzenie to ma być szansą na promocję Polski oraz regionu Europy Środkowo – Wschodniej wśród specjalistów branży IT.  Na jego miejsce wybrali Wrocław ze względu na rozbudowaną infrastrukturę oraz doskonałe skomunikowanie z innymi europejskimi miastami. Według nich jest to również kulturalna stolica Polski oraz znane centrum biznesu i edukacji.

Poland Broker Meeting odbędzie się w dniach 24 – 26 września 2015 roku w hotelu Haston we Wrocławiu. Udział w nim wezmą m.in. specjaliści IT z krajów Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych, Izraela oraz państw azjatyckich.

Działa już strona internetowa konferencji: www.polandbm.com, na której wszyscy zainteresowani uczestnictwem w tym wydarzeniu, już teraz mogą dokonywać rejestracji.Zgłoś uwagę