Podziel się wodą ze zwierzakami [ZAKOŃCZONY]

Wroclaw.pl wspólnie z internetowym sklepem zoologicznym Fera.pl ruszyło z akcją pomocy bezpańskim zwierzętom. W naszym konkursie fotograficznym trzeba było wystawić dla zwierzaków miskę z wodą – zróbić zdjęcie i powalczyć o nagrody dla… swojego pupila. Oto 5 fotografii, które zdobyły najwięcej głosów.


Te zdjęcia zdobyły najwięcej głosów:

 Jest to zwierzak nocny nie lubi przebywać z ludzmi,lecz brak wody zmusil go do wyjścia z ukrycia.To jest dziki jezyk.

Wracamy ze spaceru ( Czat , Puck i kot Maciej ) miska zimnej wodu zawsze czeka na nas i inne zwierzaki.

Tego pięknego owczarka znalazłam na początku wakacji,błąkał się po naszym osiedlu,,zabraliśmy go do domu,dodaliśmy ogłoszenia ale nikt się nie zgłosił po psiaka,więc zgłosiłam go w gminie Zawonia do adopcji,po dwóch dniach znalazł nowy dom niedaleko Wrocławia.

Kot pije wodę pozostałą po burzy na czerwonym, dziecięcym stoliku.

Poszedłem z psem na spacer. W torbie miska i butelka z woda. Pies dojrzał kota pod leżącego plackiem pod autem. Nalałem małemu wody i tyle:)

Zwycięskie zgłoszenia sklep Fera.pl nagrodzi pięcioma zestawami-niespodziankami dla zwierzaków. Wszystkich laureatów poinformujemy mailowo. Organizatorzy konkursu (Wrocław.pl oraz Fera.pl) mają prawo do wykorzystania zwycięskich zdjęć.

Bezdomne psy, bezpańskie koty, a także ptaki i inne małe zwierzęta w czasie upałów cierpią z powodów wysokiej temperatury. Nie zawsze mają dostęp do wody. Różne akcje społeczne i apele miejskie przypominają mieszkańcom aby wystawiali wodę dla czworonogów. Internetowy sklep zoologiczny Fera.pl i Wrocław.pl. przypomina - mimo, ze konkurs już się zakończył, nadal pamiętajmy o spragnionych czworonogach i wystawiajmy im codziennie miskę z wodą.

 

Zgłoś uwagę