Podwójne zaproszenie na Włoską Galę Operową [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 31 lipca do 12.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Włoską Galę Operową w Teatrze Capitol w poniedziałek 3 sierpnia. To wieczór, podczas którego zaśpiewają polscy i włoscy soliści, orkiestra z miasta Giuseppe Verdiego pod batutą m.in. Jerzego Salwarowskiego. W programie arie z oper Gaetano Donizettiego, Gioacchino Rossiniego, Giuseppe Verdiego i Giacomo Pucciniego oraz pieśni neapolitańskie.

Aby wygrać podwójne zaproszenie na wieczór 3 sierpnia trzeba do piątku 31 lipca do godz. 12.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedzieć na pytania, z jakiej opery pochodzi słynna aria „Largo al factotum” oraz kim była Violetta Valery, bohaterka opery „Traviata” Giuseppe Verdiego?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę