[KONKURS ZAKOŃCZONY] Zaproszenie na spektakl "Mały rodzinny interes"

Konkurs trwa do 7 sierpnia do godz. 9.00


 

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na retransmisję spektaklu „Mały rodzinny interes” z londyńskiego National Theatre. Obejrzycie go w Kinie Nowe Horyzonty 8 sierpnia o 18.00. To historia Jacka McCrackena - człowieka z zasadami, przestrzegającego prawa w skorumpowanym świecie. Lecz on i jego wartości zostają wystawione na próbę. Niedługo po przejęciu rodzinnego biznesu zwraca się do niego prywatny detektyw z pulą kompromitujących informacji. Prawowitość Jacka powoli odchodzi w zapomnienie po tym, jak odkrywa, że jego wielopokoleniowa rodzina  składa się ze złodziei, cudzołożników, prowadzących swoje nielegalne interesy na przedmieściach. Własne interesy biorą górę, co prowadzi do zaskakującego punktu kulminacyjnego.

Aby wygrać podwójne zaproszenie trzeba do czwartku 7 sierpnia do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, kto jest autorem dramatu, na podstawie którego powstała sztuka „Mały rodzinny interes” („A Small Family Business”)?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowana telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

 

Zgłoś uwagę