Podwójne zaproszenie na Poranki ze Scooby-Doo w Heliosie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22 lipca do 9.00.

  • scooby doo helios magnolia

    Scooby-Doo 2 sierpnia


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Scooby-Doo Aloha” w ramach wakacyjnego cyklu Poranki ze Scooby-Doo w Heliosie Magnolia (2 sierpnia o 10.30). W każdym z filmów jest jakaś tajemnica, zagadka, a nasz tytułowy bohater Scooby-Doo łakomy (można go przekupić chrupkami, fast-foodem), nieco strachliwy (ucieka albo ląduje w objęciach właściciela Kudłatego) i uczestniczy w wydarzeniach z nastolatkami.   

Aby wygrać podwójne zaproszenie na film „Scooby-Doo Aloha” do Heliosa Magnolia trzeba do 22 lipca (środa) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, jakiej rasy jest Scooby-Doo?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę