Podwójne zaproszenie na koncert organowy na Ostrowie Tumskim [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 21 sierpnia do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na niedzielny koncert w ramach festiwalu Non Sola Scripta (Wrocławskie Lato Organowe) w kościele św. Krzyża na Ostrowie Tumskim. Gwiazdami wieczoru będą Adam Makowicz (fortepian) i Marek Stefański (organy) . W programie koncertu m.in. Orgelfantasia op.113 Gustava Adolfa Merkela, dwa chorały Johanna Sebastiana Bacha ze zbioru Schueblera. O festiwalu przeczytacie także Koncerty organowe przez całe lato. Festiwal Non Sola Scripta.  

Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny koncert trzeba do piątku 21 sierpnia do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, w jakim mieście Jan Sebastian Bach był organistą?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę