Podwójne zaproszenie na koncert laureatów Konkursu Chopinowskiego [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 22 października do 18.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na wyjątkowy niedzielny koncert w głównej sali Narodowego Forum Muzyki. Wystąpią laureaci XVII Międzynarodowego Konkursu im. Fryderyka Chopina. Nie znamy jeszcze konkretnych artystów, ale wiadomo, że w pierwszej części wieczoru zabrzmią utwory fortepianowe Fryderyka Chopina, a w drugiej koncert fortepianowy z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej NFM pod batutą Marka Pijarowskiego.  

Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny koncert trzeba do czwartku 22 października do godz. 18.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, w którym roku w Konkursie Chopinowskim czołowe miejsca zajęły dwie Polki oraz wymienić ich nazwiska?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę