Podwójne zaproszenie na koncert festiwalu muzyki organowej

Konkurs trwa do piątku 2 lipca do 12.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na niedzielny koncert w ramach festiwalu Non Sola Scripta (Wrocławskie Lato Organowe) w kościele św. Krzyża na Ostrowie Tumskim. Gwiazdami wieczoru będą organista Henryk Jan Botor, tenor Zdzisław Madej i aktor Michał Chorosiński, a w programie m.in. Preludium i Fuga Es-dur Jana Sebastiana Bacha oraz wyjątkowe improwizacje wokalne na temat Pieśni nad pieśniami. O festiwalu przeczytacie tutaj.  

Aby wygrać podwójne zaproszenie na niedzielny koncert trzeba do piątku 3 lipca do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, w której z ksiąg Starego Testamentu znajduje się Pieśń nad pieśniami? 

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę