Podwójne zaproszenia na koncert do NFM-u [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 5 kwietnia do 16.00.


Mamy dla Was 1 podwójne zaproszenie na poniedziałkowy koncert z udziałem jednej z najsłynniejszych sopranistek świata – Sondry Radvanovsky (8 kwietnia o 19.00) i orkiestry symfonicznej NFM.

  • Tego wieczoru estradą Narodowego Forum Muzyki zawładnie olśniewająca sopranistka Sondra Radvanovsky. W trakcie swojej kariery występowała na wielu znaczących estradach muzycznych, takich jak Royal Opera House w Londynie, słynna włoska La Scala, Wiener Staatsoper, Opéra national de Paris czy opery w San Francisco, Chicago i Los Angeles. Śpiewaczce towarzyszyć będą muzycy NFM Filharmonii Wrocławskiej pod dyrekcją maestra Gianluki Marcianò. Artyści wykonają arcydzieła muzyki operowej – w programie koncertu znalazły się m.in. kompozycje Giuseppe Verdiego oraz Giacoma Pucciniego.

Aby wygrać zaproszenie do NFM trzeba do 5 kwietnia do godz. 16.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego.

Wygrywa co dziesiąta osoba. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie.

Zgłoś uwagę