Podwójne zaproszenie na Kino Kobiet [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 28 października do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Obce niebo” z cyklu Kino Kobiet w kinie Helios Magnolia. W czwartek 29 października Panie obejrzą najnowszy film Dariusza Gajewskiego „Obce niebo”, który już zdobył doskonałe recenzje. To historia małżeństwa (z małą córeczką), które rozpoczyna nowe życie w Szwecji. W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności po dziewczynkę zgłasza się szwedzka opieka społeczna, a rodzice postanawiają walczyć o dziecko. W rolach głównych wystąpili Agnieszka Grochowska i Bartłomiej Topa, fani arcydzieł Ingmara Bergmana ucieszą się też z roli Ewy Fröling (znanej z filmu „Fanny i Aleksander”).

Aby wygrać podwójne zaproszenie na „Obce niebo” do Heliosa Magnolia trzeba do 28 października (środa) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto z aktorów filmu „Obce niebo” otrzymał nagrodę na tegorocznym festiwalu w Gdyni?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę