Podwójne zaproszenie na film o Scooby-Doo [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 29 lipca do 9.00.


Mamy dla Was podwójne zaproszenie na film „Scooby-Doo Aloha” w ramach wakacyjnego cyklu Poranki ze Scooby-Doo w Heliosie Magnolia. W każdym z filmów jest jakaś tajemnica, zagadka, a nasz tytułowy bohater Scooby-Doo łakomy (można go przekupić chrupkami, fast-foodem), nieco strachliwy (ucieka albo ląduje w objęciach właściciela Kudłatego) i uczestniczy w wydarzeniach z nastolatkami.   

Aby wygrać podwójne zaproszenie na film „Scooby-Doo Aloha” do Heliosa Magnolia trzeba do 29 lipca (środa) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, jakiej rasy jest Scooby-Doo?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku (o ochronie danych osobowych Dz.U.z 2014 r., poz.1182 z późn.zm.),wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym Formularzu Rejestracji tj. imienia, nazwiska, adresu e-mail, numeru telefonu przez Agencję Rozwoju Aglomeracji Wrocławskiej S.A., Pl. Solny 14, 50-062 Wrocław, do celów związanych z przeprowadzeniem konkursu. Każda osoba rejestrująca się ma prawo wglądu w treść swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wzięcia udziału w konkursie.

Zgłoś uwagę