Podwójne zaproszenie na "Eugeniusza Oniegina" z Piotrem Beczałą

Konkurs zakończony


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na retransmisję spektaklu „Eugeniusz Oniegin” Piotra Czajkowskiego z nowojorskiej Metropolitan Opera. Obejrzycie go w Kinie Nowe Horyzonty 19 lipca o 17.00. Gwiazdami wyreżyserowanego przez Deborah Warner (a dokończonej przez Fionę Shaw) przedstawienia są polski baryton Mariusz Kwiecień (w partii tytułowej), polski tenor Piotr Beczała (jako Leński) oraz rosyjska sopranistka Anna Netrebko (jako Tatiana), a orkiestrą dyryguje Walerij Giergiew. 

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do piątku 11 lipca do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, utwór którego rosyjskiego poety zainspirował libretto opery Piotra Czajkowskiego i kiedy odbyła się polska premiera „Eugeniusza Oniegina”?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę