Podwójne zaproszenia na transmisję z Metropolitan Opera w Horyzontach [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 2 października do 12.00.

  • dmitrij chworostowski

    Dmitrij Chworostowski w "Trubadurze"


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na transmisję opery „Trubadur” Giuseppe Verdiego z nowojorskiej Metropolitan Opera w Kinie Nowe Horyzonty. Będzie to pierwszy z serii spektakli z legendarnej sceny, jaki będzie transmitowany na żywo. W głównych partiach zaśpiewają wielkie gwiazdy – rosyjska sopranistka Anna Netrebko i koreański tenor Yonghoon Lee. O pozostałych transmisjach w Nowych Horyzontach przeczytacie w Transmisje oper w Kinie Nowe Horyzonty. Gwiazdy i kilka premier.   

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do 2 października do godz. 12.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kto jest autorem libretta do opery „Trubadur” Giuseppe Verdiego?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę