Podwójne zaproszenia na transmisję z Metropolitan Opera [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 30 października do 9.00.

  • johan botha

    Johan Botha zaśpiewa tytułową partię


Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na transmisję opery „Tannhäuser” Richarda Wagnera z nowojorskiej Metropolitan Opera w Kinie Nowe Horyzonty. To trzeci z serii spektakli z legendarnej sceny, jaki będzie transmitowany na żywo. W produkcji Otto Schenka w głównych partiach zaśpiewają Johan Botha (jako tytułowy bohater) i Eva-Maria Westbroek (jako Elżbieta), a dyrygować będzie James Levine. O pozostałych transmisjach w Nowych Horyzontach przeczytacie Transmisje oper w Kinie Nowe Horyzonty. Gwiazdy i kilka premier.  

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do 30 października do godz. 9.00 wysłać formularz, w którego treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, kim jest Tannhäuser?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę