[KONKURS ZAKOŃCZONY] Podwójne zaproszenia na Światowy Festiwal Kontrabasowy

V Światowy Festiwal Kontrabasowy startuje 16 sierpnia


W sobotę 16 sierpnia rusza V edycja Światowego Festiwalu Kontrabasowego, jedynej tak dużej imprezy w Polsce i jednej z najbardziej znaczących w Europie promujących muzykę komponowaną z myślą o największym instrumencie smyczkowym. Pomysłodawczynią i dyrektorem artystycznym jest kontrabasistka Irena Olkiewicz.

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na każdy z koncertów festiwalu:

  • 16.08. Koncert inauguracyjny – gwiazdy – Adam Bogacki, Marek Romanowski i Miroslav Jelinek
  • 17.08.Koncert „od popularnej klasyki do klasycznego popu” – gwiazdy Bassiona Amorosa – kwintet kontrabasowy, grają w nim muzycy z całego świata
  • 18.08.Koncert klasycznych przebojów – będzie m.in. słynny Koncert wiolonczelowy Dworzaka w wersji na kontrabas
  • 19.08. Koncert „kontrabas solo i w duecie”
  • 20.08. Ciasteczka jazzowe – gwiazdy m.in. Kuba Stankiewicz i Adam Cegielski
  • 21.08. Koncert finałowy „Od Bacha do Piazzoli”   

Żeby wygrać podwójne wejściówki na koncerty V Światowego Festiwalu Kontrabasowego trzeba dziś (14 sierpnia) do 16.00 wysłać formularz konkursowy, a w treści maila podać imię i nazwisko, numer telefonu kontaktowego, zaznaczyć, na który z koncertów chcielibyście się wybrać i odpowiedzieć na pytanie, w którym roku odbyła się poprzednia edycja Światowego Festiwalu Kontrabasowego? Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę