Zaproszenia na Maraton Igrzyska Śmierci [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 19 listopada do 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na Maraton filmów z serii Igrzyska Śmierci. Zaprezentowane zostaną wszystkie cztery części ekranizacji bestsellerowej trylogii Suzanne Collins z premierą filmu „Igrzyska Śmierci: Kosogłos cz.2” włącznie. Będzie to niezwykła noc z ekranizacjami bestsellerowej serii powieści Suzanne Collins – Igrzyska Śmierci. Seria stała się również jednym z największych kinowych hitów ostatnich lat. Gwiazdorska obsada, zapierające dech w piersiach efekty specjalne i co najważniejsze ogromne emocje. Start 22.30 w piatek 20 listopada, finisz o 6.00 rano w sobotę 21 listopada.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na Maraton Igrzyska Śmierci do Heliosa Magnolia trzeba do 19 listopada (czwartek) do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać:

1. Kim jest Kosogłos?

2. Kto jest czarnym charakterem serii?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę