Podwójne zaproszenia na koncert Operetkowa Petarda Przebojów [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 14 lutego do godz. 9.00.


Mamy dla Was 2 podwójne wejściówki na koncert operetkowy „Operetkowa Petarda Przebojów” na 9 maja o 18.00 w sali koncertowej Polskiego Radia.

„Operetkowa Petarda Przebojów” odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Cieszy się wielkim powodzeniem i uznaniem za sprawą porywających solistów – Joanny Wojtaszewskiej oraz Kamila Rocha Karolczuka – ich poruszającej i subtelnej gry scenicznej, fantastycznego kontaktu z publicznością oraz wdzięku i uroku osobistego, a do tego niesamowitej wrażliwości oraz muzykalności.

Repertuar zaczerpnięty został z najbardziej znanych i lubianych operetek oraz musicali, takich, jak: „Zemsta Nietoperza”, „Księżniczka Czardasza”, „Wesoła Wdówka”, „Baron Cygański”, „Wiedeńska krew”, „My Fair Lady” czy „Upiór w Operze”. Śpiewakom towarzyszą wspaniali Kameraliści Zespołu Straussowskiego, składający się z wybitnie uzdolnionych artystów nowego pokolenia muzycznego oraz porywający tancerze.

Jak wygrać zaproszenie

Aby wygrać podwójne zaproszenie na koncert trzeba do 14 lutego do godz. 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe: Z jakiej operetki pochodzi duet „Usta milczą dusza śpiewa”?

Wygrywa co dziesiąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę