Podwójne zaproszenia na Kino na Obcasach w Multikinie [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa 8 maja do 14.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na przepremierowy seans filmu „Tully” w ramach cyklu Kino na obcasach w Multikinie 8 maja o 19.00. Uwaga! Seans wyłącznie dla Pań.

Mąż, dom i trójka dzieci! Marlo to prawdziwa superbohaterka, ale czasem nawet superbohaterki potrzebują chwili wytchnienia. Pewnego wieczoru w drzwiach domu Marlo zjawia się tajemnicza niania, Tully... Młoda, seksowna i zwariowana opiekunka szybko wywraca do góry nogami życie całej rodziny. Marlo musi zmierzyć się z przebojową
i pełną energii dziewczyną, która ma w sobie wszystko to, co Marlo utraciła.

Komedia pełna zabawnych obserwacji na temat tego, jak to jest być mamą w 2018 roku, z rewelacyjną Charlize Theron w roli głównej, to najnowsze dzieło duetu Jason Reitman – Diablo Cody, stojących za sukcesem nagrodzonej Oscarem brawurowej komedii Juno.

Aby wygrać zaproszenia na film trzeba 8 maja do godz. 14.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, kto wyreżyserował film „Tully”?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę