Podwójne zaproszenia na Kino Kobiet w Heliosie Magnolia [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 15 czerwca do 12.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia film „Najdłuższa podróż” w ramach cyklu Kino Kobiet w kinie Helios Magnolia. Widzowie (w większości Panie), oprócz romantycznej historii miłosnej (w filmie są dwie równoległe – współczesna i sprzed lat) mogą liczyć na wiele atrakcji (m.in. warsztaty ze stylizacji fryzur, wizażu, manicure, porady dietetyczki).

Aby wygrać podwójne zaproszenia na film „Najdłuższa podróż” w czwartek trzeba do 15 czerwca (poniedziałek) do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, na podstawie książki jakiego autora został nakręcony film „Najdłuższa podróż”? Podpowiedź znajdziecie tutaj.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę