Podwójne zaproszenia na galę sylwestrową [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa dziś do godz. 13.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na wieczór sylwestrowy (w środę 30 grudnia o 19.00) na scenie kameralnej MMImpresario przy ul. Lelewela 15.

W repertuarze REWII SYLWESTROWEJ znalazły się przeboje muzyki wokalnej z takich oper jak: Traviata, Rigoletto, Napój Miłosny, Don Giovanni, Rusałka, Carmen i wiele innych wspaniałych dzieł z kanonu operowego. Nie zabraknie także pieśni hiszpańskich i neapolitańskich, stanowiących dla tenorów nie lada wyzwanie. W świat operetki przeniosą Państwa pieśni, arie i ansamble, pochodzące ze znanych i ukochanych przez publiczność dzieł. To wyjątkowa muzyczna podróż szlakiem najlepszych, światowych tradycji tego gatunku: po muzycznym Wiedniu, paryskich salonach i słynącej z kolorowego karnawału Wenecji. Zaprezentujemy fragmenty z takich dzieł, jak: Zemsta Nietoperza, Księżniczka Czardasza, Ptasznik z Tyrolu, Baron Cygański, Hrabina Marica, Wiktoria i jej huzar i wiele innych przebojów lżejszej odmiany opery.

Wieczory sylwestrowe poprowadzi ulubieniec wrocławskich publiczności, znakomity śpiewak, aktor, reżyser i konferansjer Mirosław Owczarek, który w Operetce Wrocławskiej kreował największe role. Towarzyszyć mu będą Soliści z Krakowa, Łodzi i Wrocławia.

Całość w scenografii Damiana Domalewskiego i reżyserii Macieja Michałkowskiego.

Aby wygrać 2 podwójne zaproszenia na dzisiejszy koncert sylwestrowy trzeba dziś do godz. 13.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie konkursowe:

  1. Jaka jest najsłynniejsza aria z opery „Rigoletto” Giuseppe Verdiego (dla ułatwienia dodamy, że śpiewa ją tenor)?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.

Zgłoś uwagę