Podwójne zaproszenia na Filharmonię Dowcipu z Waldemarem Malickim [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 17 października do 10.00.


Mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na niedzielny koncert „Filharmonia Dowcipu” w Teatrze Capitol, gdzie w roli głównej (i podwójnej – pianisty oraz gospodarza wieczoru) wystąpi Waldemar Malicki. Artysta jest twórcą tego projektu, w ramach którego gra utwory z muzyki poważnej, ale często w dowcipnej, humorystycznej konwencji. Zainteresowanie wrocławskim występem było tak duże, że trzeba było zorganizować drugi koncert tego samego dnia (zaproszenia do wygrania obowiązują na koncert o 17.00).

Aby wygrać podwójne zaproszenia na niedzielny koncert trzeba do soboty 17 października do godz. 10.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i napisać, w którym mieście urodził się Waldemar Malicki?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowany telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę