[KONKURS ZAKOŃCZONY] Podwójne zaproszenia do kina Helios w Magnolii

Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na wybrany przez Was seans w kinie Helios w galerii handlowej Magnolia Park.


Voucher możecie wykorzystać do 5 września. Wśród największych hitów tego tygodnia w Heliosie zapowiada się zwłaszcza maraton z kolejnymi częściami filmu „Niezniszczalni”, w tym trzecią, premierową. Start maratonu 15 sierpnia w piątek o 23.00. Gwiazdami „Niezniszczalnych” (czyli komandosów do wynajęcia, ale za to twardzieli z honorowym kodeksem) są Sylvester Stallone, Antonio Banderas, Mel Gibson, a nawet Harrison Ford. 

Aby wygrać podwójne zaproszenia trzeba do środy 13 sierpnia do godz. 12.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i odpowiedzieć na pytanie, który ze znanych aktorów współpracował przy scenariuszu „Niezniszczalnych III”?

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie 13 sierpnia. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę