Podwójne zaproszenia do Heliosa na dowolny film [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 28 sierpnia do 9.00.


Mamy dla Was po podwójnym zaproszeniu do Kina Helios Magnolia i Helios Bielany na dowolnie przez Was wybrany film 2D, jaki w danym momencie znajduje się w repertuarze kina (zaproszenie ważne miesiąc).

Organizatorzy polecają specjalne, bezpłatne pokazy odcinka 7. sezonu serialu „Gra o Tron” w kinach Helios Aleja Bielany i Magnolia Park! (28 sierpnia). Zapowiada się nie lada gratka dla fanów jednego z najlepszych seriali wszech czasów! Wystarczy zarejestrować się na stronie www.helios.pl i odebrać bezpłatne podwójne zaproszenie na finałowy odcinek 7. sezonu „Gry o Tron”! Fakt rejestracji nie oznacza gwarancji otrzymania miejsc na sali. Czynnikiem decydującym będzie kolejność fizycznego odbioru biletów w kinie (aż do wyczerpania puli miejsc).

Aby wygrać zaproszenia na dowolne filmy trzeba do 28 sierpnia do godz.9.00 wysłać formularz konkursowy wpisując w jego treść imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego oraz napisać, który z aktorów gra rolę Jona Snowa w słynnym serialu „Gra o Tron”?

Wygrywa co piąta osoba, która udzieli poprawnej odpowiedzi na pytanie konkursowe. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie.Zgłoś uwagę