Podwójne zaproszenia do Heliosa Magnolia na filmy o Dzwoneczku [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 27 sierpnia do 10.00.


Mamy dla Was cztery podwójne zaproszenia na dwa filmy o Dzwoneczku, jednej z bohaterek Piotrusia Pana – „Dzwoneczek i tajemnica piratów” oraz „Dzwoneczek i bestia z Nibylandii” w Heliosie Magnolia. Seanse w sobotę i niedzielę o 15.00. O czym są filmy? Główną bohaterką „Dzwoneczka i tajemnicy piratów” jest Zarina, inteligentna i ambitna wróżka z zastępu strażniczek magicznego błękitnego pyłku, którego właściwości zawracają jej nieco w głowie. W „Dzwoneczku i bestii z Nibylandii” Jelonka, beztroska i utalentowana wróżka świata zwierząt, wierzy, że wróżek nie należy osądzać po pozorach, a zwierząt po ich kłach. Dlatego też, nie zważając na nic, zaprzyjaźnia się z nieznaną nikomu ogromną bestią i decyduje się sprowadzić ją do Przystani Elfów.

Aby wygrać podwójne zaproszenia na filmy o Dzwoneczku do Heliosa Magnolia trzeba do 27 sierpnia (czwartek) do godz. 10.00 wysłać do nas wypełniony formularz konkursowy. W treści należy podać imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i wymienić nazwisko pisarza, który jest autorem opowieści o Piotrusiu Panu i Dzwoneczku.

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę