Płyty Jana Jakuba Bokuna i jego świetnej orkiestry [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 29 lipca do 9.00.


Mamy dla Was dwie płyty z przepięknymi utworami muzyki poważnej w wykonaniu orkiestry kameralnej INTER>Camerata pod batutą Jana Jakuba Bokuna. Dyrygent jest także świetnym klarnecistą, a na łamach portalu wroclaw.pl wybraliśmy go do grona 30 Kreatywnych Wrocławia. Na albumie znajdziecie m.in. sentymentalne pieśni Mieczysława Karłowicza (w subtelnej interpretacji barytona Marcina Bronikowskiego), Pięć miłosnych sonetów Tadeusza Bairda i świetne, bardzo energiczne Ostinato Mirosława Gąsieńca.

Aby wygrać płyty Jana Jakuba Bokuna i jego orkiestry trzeba do środy 29 lipca do godziny  9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy i odpowiedzieć na pytanie, jaki tytuł ma opera Tadeusza Bairda, jedyna, jaką skomponował ten wielki twórca?   

Decyduje kolejność nadesłania maili. Zwycięzcy o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostaną poinformowani telefonicznie w tym samym dniu. W razie braku możliwości skontaktowania się ze zwycięzcą nagroda przechodzi na kolejną osobę z listy, która udzieliła poprawnej odpowiedzi na konkursowe pytanie.

Zgłoś uwagę