Płyta NFM z muzyką Bartłomieja Pękiela (XVII w.) [ZAKOŃCZONY]

Konkurs trwa do 1 lipca do godz. 9.00.


Mamy dla Was płytę z utworami sakralnymi polskiego mistrza baroku, Bartłomieja Pękiela, a nagraną przez pięciu śpiewaków pod dyrekcją Andrzeja Kosendiaka. Album ukazał się w specjalnej serii, w jakiej wydawane są płyty z dziełami polskich kompozytorów muzyki dawnej – poprzednie dwa krążki poświęcone były postaci Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego, obecny to hołd dla Bartłomieja Pękiela, a w kolejce czeka materiał Marcina Mielczewskiego. Płyta została opublikowana nakładem Narodowego Forum Muzyki i jest pierwszą nagraną w całości w jednej z sal koncertowych nowego gmachu.   

Aby wygrać płytę Bartłomieja Pękiela trzeba do piątku 1 lipca do godziny 9.00 wysłać do nas wypełniony formularz. W treści należy podać imię, nazwisko, telefon kontaktowy i odpowiedzieć na pytanie, z dworem królewskim jakiej dynastii związany był Bartłomiej Pękiel? Podpowiedź znajdziecie w Andrzej Kosendiak nagrał płytę z muzyką Bartłomieja Pękiela.

Wygrywa piętnaste zgłoszenie z poprawną odpowiedzią. Zwycięzca o wygranej, miejscu i czasie odbioru nagrody zostanie poinformowany telefonicznie w tym samym dniu.Zgłoś uwagę